С концерт-спектакъл деца в Благоевград отбелязаха Световния ден на околната среда

12 Юни 2025 | 10:13
0 коментара
Култура
Благоевград
С концерт-спектакъл деца в Благоевград отбелязаха Световния ден на околната среда
С богата и емоционална програма децата отправиха своите вдъхновяващи послания за опазване на природата и отговорност към бъдещето.
 За годишния концерт на ЦЛТРДБ зала „Пейо Яворов“ се изпълни с десетки родители и гости.
 Събитието уважиха заместник-кметът Боряна Шалявска и председателят на ОбС-Благоевград Антоанета Богданова.

Може да бъде изображение с 7 души

Добавете Вашия коментар

TOP