С концерт-спектакъл деца в Благоевград отбелязаха Световния ден на околната среда
12 Юни 2025 | 10:13
0 коментара
Култура
Благоевград

С богата и емоционална програма децата отправиха своите вдъхновяващи послания за опазване на природата и отговорност към бъдещето.
За годишния концерт на ЦЛТРДБ зала „Пейо Яворов“ се изпълни с десетки родители и гости.
Събитието уважиха заместник-кметът Боряна Шалявска и председателят на ОбС-Благоевград Антоанета Богданова.
За годишния концерт на ЦЛТРДБ зала „Пейо Яворов“ се изпълни с десетки родители и гости.
Събитието уважиха заместник-кметът Боряна Шалявска и председателят на ОбС-Благоевград Антоанета Богданова.






