С 2.36 промила зад волана: Жена остана без автомобил след проверка в Кюстендил

26 Май 2026 | 10:42
0 коментара
Криминално
Кюстендил
С 2.36 промила зад волана: Жена остана без автомобил след проверка в Кюстендил

Вчера е задържана от кюстендилски полицаи 41-годишна водачка на л.а. „Тойота“ за управление след употреба на алкохол. Проверката е извършена на ул. „Бузлуджа“ в Кюстендил, направеният тест е отчел резултат 2.36 промила алкохол в издишания въздух. Бързо полицейско производство е образувано по случая, автомобилът е иззет с протокол за доброволно предаване.

За случая е уведомена прокуратурата.

 

Добавете Вашия коментар

TOP