Румен Радев: Платих глобата си за неправилно паркиране в изборния ден, всички сме равни пред законa

24 Април 2026 | 20:25
0 коментара
Общество
Благоевград
Румен Радев: Платих глобата си за неправилно паркиране в изборния ден, всички сме равни пред законa
Днес платих глобата си за неправилно паркиране в изборния ден, наложена от отдел „Пътна полиция" към Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР). Вярвам, че пред Закона всички трябва да сме равни. Това написа във Фейсбук профила си лидерът на „Прогресивна България" Румен Радев.

В деня на изборите, 19 април, Румен Радев гласува в столичната гимназия по автотранспорт „Макгахан".

Добавете Вашия коментар

TOP