Роналдо не се спира, с два гола за Ал Насър

25 Октомври 2023 | 09:25
България

Ал Насър победи катарския Ал Духаил с 4:3 у домав мач от третия кръг на груповата фаза на Азиатската Шампионска лига. Големият герой за саудитците очаквано бе Кристиано Роналдо, който вкара два гола и асистира за един. Ал Насър оглавява група Е с пълен актив от 9 точки, Ал Духаил е трети с 3.

Домакините излязоха напред в резултата в 25-ата минута с гол на Андерсон Талиска след подаване на Кристиано Роналдо. Ал Насър стигна до аванс от два гола, след като Садио Мане бе точен в 56-ата минута, а пет минути след това се разписа и Кристиано Роналдо.

Гостите върнаха два гола в рамките на четири минути чрез Исмаел Мохамед в 63-ата и Алморез Али в 67-ата. Роналдо се разписа за втори път в 81-вата минута за 4:2. Крайното 4:3 оформи Майкъл Олунга четири минути по-късно.