Рев на мотори: Сезонът "на две колела" в Банско е открит!

20 Май 2026 | 15:46
0 коментара
Спорт
Благоевград
Рев на мотори: Сезонът на две колела в Банско е открит!
Над 100 мотористи от Мото Дружина Банско дадоха официален старт на новия сезон с впечатляващо мотошествие по улиците на Банско.
Шествието започна от начална станция на кабинковия лифт и премина през града до храм „Св. Георги Победоносец“, където отец Филип Бележков отслужи водосвет за здраве и безавариен сезон.
Част от мотодружината вече се подготвя за кръга „Three Mountains Hard Enduro“ от BG X-Enduro Championship, който ще се проведе на 18 и 19 юли в Банско.
В мотошествието се включи и кметът на община Банско Стойчо Баненски, който също е част от Мото Дружина Банско.
Пожелаваме безавариен сезон на всички мотористи
Рев на мотори: Сезонът на две колела в Банско е открит!
Рев на мотори: Сезонът на две колела в Банско е открит!
Рев на мотори: Сезонът на две колела в Банско е открит!
Рев на мотори: Сезонът на две колела в Банско е открит!
Рев на мотори: Сезонът на две колела в Банско е открит!

Добавете Вашия коментар

TOP