Ресторантьори в Югозапада излизат на протест! Затворят Е-79 при Симитли
19 Март 2025 | 09:56
1 коментара
Бизнес
Благоевград

Ресторантьори и техните служители излизат на протест. Те се заканват да затворят Главен път Е-79 край Симитли.
Очаква се движението да бъде блокирано от бизнесмени и работещи в Банско и Кюстендилско.
Блокадата има за цел да покаже исканията на ресторантьорите за запазване на 9% ДДС, а не плануваното увеличение на 20.
Очаква се движението да бъде блокирано от бизнесмени и работещи в Банско и Кюстендилско.
Блокадата има за цел да покаже исканията на ресторантьорите за запазване на 9% ДДС, а не плануваното увеличение на 20.
Добавени коментари
@ публикува:
19 Март 2025 | 10:00
Продавате боклуци с намален грамаж и ревете. На една пиперка до като не и продадете и люспите, няма изхвърляне.






