Републиканския шампионат по мотокрос в Перник

15 Юни 2025 | 16:15
0 коментара
Общество
Перник
Републиканския шампионат по мотокрос в Перник
Високи скорости, адреналин и най- добрите състезатели във всички класове бяха част от кръга от Републиканския шампионат по мотокрос, който се проведе в Перник. За състезанието в града пристигнаха 123 състезатели, както и представители на клубове от Гърция и Турция, а стотици перничани и гости на града ни дойдоха на мотополигона над кв. "Мошино", за да съпреживеят емоцията с тях.

Двигател на събитието, подкрепено и община Перник е клубът по мотокрос „M6 Yamaha Racing Team“ и неговият мениджър Мартин Тодоров.

Добавете Вашия коментар

TOP