Ремонтират „Детско отделение“ в МБАЛ Разлог

02 Септември 2022 | 14:03
5 коментара
Общество
Ремонтират  Детско отделение  в МБАЛ Разлог

Зам.-кметът Иван Гюров и строителни експертни от Община Разлог проведоха работна среща с екипа на „Детско отделение“ в МБАЛ Разлог.

Общинските представители и медицинските специалисти обсъдиха хода на ремонта в Педиатрията, бъдещо разширяване на отделението, както и възможността за изграждане на допълни болнични помещения.

„Ремонтът ще подобри условията за предоставяне на здравни грижи и услуги в болницата. Надяваме се по този начин да помогнем на децата в отделението да се чувстват по-спокойни, докато получават необходимата лекарска помощ, а медиците да упражняват нелеката си дейност в по-добри условия.“, коментира Иван Гюров.

Планът на стартиралите дейности включва основен ремонт на кухнята, боядисване на цялото отделение с влагоабсорбиращ, миещ се латекс, подмяна на осветителни тела, монтаж на панелни радиатори и др.

Добавени коментари

Вардете!!! публикува:
05 Септември 2022 | 22:00
Тсе откасне ламбата над вас, да не стане като тунело в хемус, се гениални проекти на вожда ви. Че е жалко не за друга, 3 дена че лумкаа тапане, нече може спе хората....
Архитект публикува:
05 Септември 2022 | 21:58
Джуров, дръжиш плано наобратно, толко ле не те изучи инженер Дуди
прешелков публикува:
03 Септември 2022 | 00:04
тое гуровия крадец не се ле наяде,та още е зиинал да краде,ама нека да има ,да си купи два метра въже,дано да му стигне най-после!
дуди с големия нос публикува:
03 Септември 2022 | 00:00
Ние нищо не разбираме,ама че откраадем па доста пари
ГРАЖДАНИН публикува:
02 Септември 2022 | 14:29
ЩЕЕ ЛЕ ГЛЕДАТЕ, КАТО СТЕ ТЪПИ И НИЩО НЕ РАЗБИРАТЕ

Добавете Вашия коментар

TOP