Разлог грейна с магията на коледна светлина
08 Декември 2023 | 12:27
5 коментара
Култура
Благоевград

Вчера малки и пораснали деца посрещнаха на централен площад “Преображение” Дядо Коледа, Снежанка и Снежко, за да запалят заедно коледните светлини на Разлог.
По време на приказно веселие – с много танци, песни и игри, обратното броене до запалване на коледните светлини постави кметът на община Разлог инж. Красимир Герчев, който пожела на всички присъстващи много здраве, щастие, благополучие и весело посрещане на празниците.
Броени секунди след това Разлог бе озарен от магията на приказна заря и вълшебни коледни светлини. Кулминацията на тържествената програма бе машина за пухкав сняг, която зарадва всички малки и пораснали деца, а след това всички присъстващи се хванаха за ръце и извиха дълги хора в центъра на коледното градче.
По време на приказно веселие – с много танци, песни и игри, обратното броене до запалване на коледните светлини постави кметът на община Разлог инж. Красимир Герчев, който пожела на всички присъстващи много здраве, щастие, благополучие и весело посрещане на празниците.
Броени секунди след това Разлог бе озарен от магията на приказна заря и вълшебни коледни светлини. Кулминацията на тържествената програма бе машина за пухкав сняг, която зарадва всички малки и пораснали деца, а след това всички присъстващи се хванаха за ръце и извиха дълги хора в центъра на коледното градче.
Добавени коментари
асан публикува:
08 Декември 2023 | 22:08
само така краси с теб сме до победата ти си нашият кмет само дпс
баня публикува:
08 Декември 2023 | 21:31
хаха тоя е голям смешник съсипа разлог сега почва със баня край няма тоз мошеник
разлоч публикува:
08 Декември 2023 | 20:30
махай се бе никой не те иска лош си ,гаден си,лаком си разбрахме те вече само излишни пози
елка публикува:
08 Декември 2023 | 16:35
марш от градо бе крадец долен
разлог публикува:
08 Декември 2023 | 14:04
скоро и герчев ще грейне в централният много скоро






