Разкриха кражба в центъра на Кюстендил: 21-годишен задигнал телефон
23 Януари 2026 | 10:23
0 коментара
Криминално
Кюстендил

Вчера служители на ПУ „Изток“ в Кюстендил са установили извършителя на кражба на мобилен телефон – деянието бе заявено в полицията на 6 януари, когато от жертвата в централната градска част е отнет телефона му. Извършителят е 21-годишен, откраднатия телефон е иззет с протокол за доброволно предаване.
Работата по образуваното досъдебно производство продължава РУ Кюстендил.
Работата по образуваното досъдебно производство продължава РУ Кюстендил.






