Работник пострада тежко след падане от билборд

07 Март 2019 | 17:35
0 коментара
Общество

47 -годишен работник пострада днес при монтаж на билборд на Симеоновско шосе в София.

Той е бил приет в спешното отделение на УМБАЛ "Св. Анна", съобщиха от здравното заведение.

Мъжът е хоспитализиран в реанимацията с тежка фрактура на ребра и има опасност за живота му.
 

Добавете Вашия коментар

TOP