Работник пострада тежко след падане от билборд
07 Март 2019 | 17:35
0 коментара
Общество
47 -годишен работник пострада днес при монтаж на билборд на Симеоновско шосе в София.
Той е бил приет в спешното отделение на УМБАЛ "Св. Анна", съобщиха от здравното заведение.
Мъжът е хоспитализиран в реанимацията с тежка фрактура на ребра и има опасност за живота му.






