Пъстри мартеници за общинарите в Разлог

28 Февруари 2025 | 14:14
2 коментара
Култура
Благоевград
Пъстри мартеници за общинарите в Разлог
Ученици от Разложката професионална гимназия „Никола Стойчев“ подариха пъстри мартеници на ръководството на Община Разлог
Със сладка питка и с пожелания за здраве и късмет, ученици от РПГ „Никола Стойчев“ подариха мартенички на кмета на Община Разлог инж. Красимир Герчев, както и на зам.-кмета по социални дейности инж. Гергана Костова и на председателя на Общински съвет-Разлог адв. Иван Димитров.
⚪️Скъпите гости също получиха красиви мартеници, с пожелание за здраве.
Първомартенското настроение продължава.

Може да бъде изображение с 2 души
Пъстри мартеници за общинарите в Разлог

Добавени коментари

Валя публикува:
28 Февруари 2025 | 19:49
Девойчетата са прекрасни за разлика от тази между тях.Проста като Дешка
Валя публикува:
28 Февруари 2025 | 14:50
Прекрасни!

Добавете Вашия коментар

TOP