Първото бебе на Разлог е момиче, кметът на с. Елешница стана баща
13 Януари 2026 | 13:29
0 коментара
Хайлайф
Благоевград

Кметът на разложкото село Елешница Влади Фръндев, стана татко за първи път. На Йордановден в МБАЛ “Д-р Асен Велев“ – Разлог проплака неговата първородна дъщеричка Дана.
Малката принцеса се роди с перфектни мерки – 2,580 кг и 48 см.
Дана е и първото бебе, родено в община Разлог за Новата година, което превръща нейното раждане в символ на ново начало и надежда. Родителите ѝ и близките ѝ я посрещнаха с любов и топлина, а всички пожелават на малката Дана здраве, щастие и много усмивки.






