Първокласници гостуваха в РБ Димитър Талев-Благоевград
23 Април 2026 | 13:06
0 коментара
Общество
Благоевград

Деца, които обичат книжките и четенето, гостуваха днес на РБ „Димитър Талев“-Благоевград. Повод за тяхното гостуване бе огромното им желание да станат наши читатели. Учениците от първи „б“ клас на Второ основно училище "Димитър Благоев"-Благоевград, с ръководители г-н Георги Лунджов и г-жа Ваня Георгиева, получиха своите първи читателски карти.
С голям интерес децата посетиха зала „Читалнята“ и разгледаха богатия библиотечен фонд, като бяха особено впечатлени от красивите атрактивни и панорамни книги.
С правилата за ползване на библиотеката и „Молбата на книгата“ ги запозна библиотекар от отдела.
Учениците си тръгнаха доволни, усмихнати и щастливи, защото носеха в ръцете си своите първи читателски карти!
С голям интерес децата посетиха зала „Читалнята“ и разгледаха богатия библиотечен фонд, като бяха особено впечатлени от красивите атрактивни и панорамни книги.
С правилата за ползване на библиотеката и „Молбата на книгата“ ги запозна библиотекар от отдела.
Учениците си тръгнаха доволни, усмихнати и щастливи, защото носеха в ръцете си своите първи читателски карти!








