Първо ОУ Св. Климент Охридски в Сандански отбеляза 150 години от създаването си
26 Ноември 2025 | 10:02
0 коментара
Култура
Благоевград

Сандански преживя една незабравима вечер, изпълнена с дух, история и вдъхновение!
Юбилейният спектакъл на Първо основно училище „Св. Климент Охридски“ беше истинско тържество на знанието и българския дух – впечатляващ, смислен и дълбоко духовен.
Благодарим сърдечно на всички, които вложиха талант, енергия и любов в подготовката му!
Специални благодарности към директора - Виолина Андреева, всички деца и сценаристите Илиян и Цветан Тошеви, които сътвориха една магична история, събрала 150 години просвещение в един ярък сценичен разказ.
Да пребъде делото на свети Климент Охридски,
Да продължи да осветява пътя на IОУ "Св. Климент Охридски" – още по-силен, още по-светъл!
Честит празник!
Юбилейният спектакъл на Първо основно училище „Св. Климент Охридски“ беше истинско тържество на знанието и българския дух – впечатляващ, смислен и дълбоко духовен.
Благодарим сърдечно на всички, които вложиха талант, енергия и любов в подготовката му!
Специални благодарности към директора - Виолина Андреева, всички деца и сценаристите Илиян и Цветан Тошеви, които сътвориха една магична история, събрала 150 години просвещение в един ярък сценичен разказ.
Честит празник!









