Първи шахматен турнир за деца в Добринище

20 Юни 2025 | 15:26
0 коментара
Спорт
Благоевград
Първи шахматен турнир за деца в Добринище

 В Добринище се проведе първи шахматен турнир за деца от девет до дванадесет годишна възраст.  Над 17 млади шахматисти показаха невероятни постижения, стратегическо мислене, издръжливост и креативност.

Децата бяха наградени в три категории.

До девет години:

Първо място за Здравко Пандев;
 Второ за Кристиян Галчев;
 Трето за Иван Борисов;

До десет години:

Първо място за Иван Атанасов;
Второ за Емилия Пазвантова;
Трето за Никола Велков;

До дванадесет години:

Първо място за Цветан Калайджиев;
 Второ за Христо Евтимов; 
Трето място за Георги Евтимов;

Всички участници в турнира получиха купи, медали и грамоти от кмета на град Добринище Иван Сакарев и организатора на турнира Здравко Ценкин.

Добавете Вашия коментар

TOP