ПТП в Дупница: 65-годишна водачка с комоцио след сблъсък между два автомобила
25 Февруари 2026 | 10:28
0 коментара
Общество
Благоевград

Вчера на кръстовището, образувано от улиците „Екзарх Йосиф“ и „Трети гвардейски полк“ в Дупница е възникнало ПТП между л.а.“Фиат“, управляван от 65-годишна водачка, и друг автотмобил, управляван от 38-годишна водачка. Водачката на фиата е настанена в дупнишка болница с комоцио.
На водачките на автомобилите са направени тестове за употреба на алкохол и наркотични вещества, резултатите са отрицателни. Досъдебно производство е образувано по случая в РУ Дупница, уведомена е прокуратурата.






