Протест срещу еврото в столицата блокира булевард

17 Декември 2025 | 21:45
0 коментара
Общество
София
Протест срещу еврото в столицата блокира булевард
Протестиращи срещу приемането на еврото блокираха движението по бул. "Цар Освободител" в района на Българската народна банка (БНБ).
 
Те се насочиха към служебния вход на парламента, но бяха спрени от полицията.
 
Симпатизанти на „Възраждане“ протестираха пред БНБ срещу приемането на еврото
 
 
На протеста се събират подписи в подкрепа на удължаване на срока на двойно обръщение на лев и евро до 1 юли 2026 г., за да бъде осигурено време за произнасяне на съда в Люксембург за референдум.
 
Организатор е Сдружение "Дойран 2025". Протестът е заявен в Столична община, пише БТА.

Добавете Вашия коментар

TOP