Протест под прозорците на кметството! Недоволен благоевградчанин заби плакат в имота си: 33 години гавра стигат

23 Януари 2025 | 10:09
1 коментара
Общество
Благоевград
Протест под прозорците на кметството! Недоволен благоевградчанин заби плакат в имота си: 33 години гавра стигат
Благоевградчанинът Мирослав Иванов, който е собственик на имот срещу сградата на общината, заби в парцела си плакати с надпис: „33 години гавра стигат“и „Протест срещу кмета, незачитащ правото на собственост“.

На въпрос на вестник „Струма“ каква е причината за днешния му протест Иванов обясни: Протестът е конкретно срещу кмета на община Благоевград г-н Методи Байкушев, който еднолично не ни дава възможност да застроим имота си. Направили сме всичко необходими, спазили сме закона и всички нормативи и въпреки това той не подписва документите за застрояване. Моля обърнете се към него на какво законово основание си позволява това, при все, че е юрист, каза М. Иванов.

Двама негови приятели от детинство – Атанас Киряков и Идеал Мутишев му помогнаха да сглоби конструкцията./Струма бг

Добавени коментари

Сухото публикува:
23 Януари 2025 | 14:20
Преди му пречеше Тасков.А сега и Байкушев ли значи Тасков си е на власт това е благоевград нека ние

Добавете Вашия коментар

TOP