„Прогресивна България“ откри офис и даде начало на предизборната кампания в Сандански

25 Март 2026 | 20:21
12 коментара
Политика
Благоевград
Прогресивна България  откри офис и даде начало на предизборната кампания в Сандански

С тържествено събитие в Сандански формацията „Прогресивна България“ откри свой офис и постави началото на предизборната си кампания в града. На събитието присъстваха членове, симпатизанти и гости, които изразиха подкрепа към политическата инициатива, предаде репортер на Pirinsko.com. 

Общинският координатор Ивелин Терзийски посрещна гостите и представи основните приоритети и структура на местната организация. Събитието започна с представянето на водача на листата на „Прогресивна България“ в 1 МИР – Благоевград д-р инж. Росица Карамфилова: 


 



Ще върнем правовата държава и ще гарантираме държавността. Това заяви водачът на листата на „Прогресивна България“ в 1 МИР – Благоевград д-р инж. Росица Карамфилова по време на среща на представители на коалицията с граждани в Сандански. В рамките на събитието бяха представени кандидати от листата на коалицията от Сандански и района - инж. Георги Кунчев, д-р Христо Батев и Борислав Миталов.

Росица Карамфилова открои част от приоритетите на „Прогресивна България“, сред които създаването на условия за ускорено икономическо развитие, здрави и образовани работещи хора, сигурна и мирна държава. Карамфилова подчерта и ключовото значение на това да бъде съхранен мирът и страната ни да не бъде въвличана във военен конфликт на фона на усложнената среда на сигурност в региона.

„Влизаме в предизборната кампания с ясното съзнание за отговорността, която стои пред нас на предстоящите избори, готови сме за много работа и след тях“, посочи още Карамфилова, като изрази увереност, че „Прогресивна България“ ще бъде първа политическа сила и ще постигне убедителен резултат на парламентарните избори на 19 април.

 

 

Инж. Георги Кунчев – експерт по туризъм и представител на хотелиерите в Сандански, заяви, че приема номинацията си с убеждението, че градът има нужда от силен глас и че регионът разполага с ресурси, които могат да бъдат развити в полза на обществото.

Д-р Христо Батев – специалист по пластично-възстановителна и естетична хирургия, подчерта, че приема участието си като отговорност и че системата има нужда от промяна, като изрази надежда формацията да бъде носител на позитивна трансформация.

Борислав Миталов – студент по право, заяви, че вярва в проекта на бившия президент Радев  и в необходимостта от промяна. Той има мощната подкрепата на представители на ВМРО в област Благоевград и заяви, че ще работи активно за реализацията на поставените цели.

 

 

На събитието присъстваха също кметът на Сандански Атанас Стоянов, кметове на населени места, свързани с ВМРО, както и бившият кмет Андон Тотев заедно с племенника си Младен Тимчев, лидер на БСП – Сандански. 

Срещата премина при засилен интерес и активен диалог с гражданите, които поставиха въпроси и предложения, свързани с инфраструктурата, административните услуги и създаването на условия за задържане на младите хора в региона. От формацията заявиха готовност да работят в тясно сътрудничество с местните общности и да превърнат обсъдените идеи в реални политики.

Прогресивна България  откри офис и даде начало на предизборната кампания в Сандански
Прогресивна България  откри офис и даде начало на предизборната кампания в Сандански
Прогресивна България  откри офис и даде начало на предизборната кампания в Сандански
Прогресивна България  откри офис и даде начало на предизборната кампания в Сандански
Прогресивна България  откри офис и даде начало на предизборната кампания в Сандански
Прогресивна България  откри офис и даде начало на предизборната кампания в Сандански
Прогресивна България  откри офис и даде начало на предизборната кампания в Сандански
Прогресивна България  откри офис и даде начало на предизборната кампания в Сандански

Добавени коментари

възмутен публикува:
26 Март 2026 | 11:32
ПОСРАНИТЕ ''ВОЙВОДИ '' ОТ ВМРО , НАЧЕЛО С ПРЕДАТЕЛЯ ТАСКО НИКУДИНСКИ , ЧИННО СА ПРИСЕДНАЛИ НА Х.Я НА БОТУША И МУ ЛИЖАТ МИРИЗЛИВИТЕ МЪДЯ , ПАК С ЦЕЛ - ИЗГОДА . ДОЛНА ПАСМИНА , ДОСТОЙНА ЗА БЕСИЛОТО ИЛИ КУРШУМ В ЧЕЛОТО ..
d132 публикува:
26 Март 2026 | 08:19
Гласуваш за Кунчев и Миталов, получаваш Тотев, Пасков и сие. Честито ботуша си показа принадлежността. Само стари кримки......
яне янев публикува:
25 Март 2026 | 22:06
кмето беше обещал да помага на минерала от герб нанков му пусна 2 милиона евра а е обещал и на дпс и накрая да нема олеле майко.
banana публикува:
25 Март 2026 | 22:03
mravka trebvashe simona da e v listata za neq pone ki se raztichashe da kupish nekii glas da ne dae klipa na minerals che si zaminal
buden grajdanin публикува:
25 Март 2026 | 22:01
samo hrantutnici po snimkite na4elo s mrafkata cel jivot nishto ne e rabotil osven laji i kupuvane na glasove e mladencho mazniq deto ne mohe da se zavurje sam bez chicho mu doncho. radev ako s tiq izmekqri e reshul da pravi izbori prikluchil e oshte sega
Боклуци публикува:
25 Март 2026 | 22:00
Старата курва тотев и слугата му тимчев ужас подигравка за хората
Илия Пасков публикува:
25 Март 2026 | 21:45
А поровината град е взимал пари за избори лично от тоя дребен мошеник и се прави на праведен и върви с поповете и ходи по черкви, най-големия грешник и лъжец
Яне публикува:
25 Март 2026 | 21:43
Мравка спри се - то не беше детектор за парите, когато те гепиха на изборите, после детектор за клипчето с Банановица, не останаха детектори от теб бе
излагация публикува:
25 Март 2026 | 21:42
нема никакви хора откриват офис е нема шо общината с кмета стоянов падение
Прогресивна България публикува:
25 Март 2026 | 21:40
До г-н Румен Радев: Г-н Радев, веднага се разграничете от Мравката в Сандански, защото сам си съсипвате проекта. Това е доказан схемаджия и купувач на гласове, който е затънал в борчове навсякъде по фирмите. Лакеят на Илия Пасков - Кунчев не знае на кой свят се намира… Шушков опляска всичко, няма един страничен човек освен гъзолизците от общината. Г-н Радев, опомнете се бързо, в Сандански има много хора, които ви харесват, но Мравката, Пасков и Тимчев ще ви съсипят. Както ги напичат в Сандански - Младен Мазния, Наско Детектора и Пасков Грухтящия…
DARO публикува:
25 Март 2026 | 21:25
VODACHKATA OT BANDATA NA CHICHKO TREVICHKO HRISTO KOVACHKI
Санданчанин публикува:
25 Март 2026 | 21:19
Това ли е промяната? Мравката със зам.-кметовете му и цялата паплач от селски кметове… Тотев, Тимчев - ненаяли се схемаджии. Щом Илия Пасков коли и беси в Сандански и определя кой да е в листата, нещата вървят още в началото на гибел. Мрав да иде да плаща на Банана, а не да прехвърча от партиен офис в партиен офис… И това няма да го спаси догодина… Корабакрушенец… Отиде и плати за фалшив детектор на лъжата, защото стана за смях на целия град и тоя Шушков ли е Послушков ли е еба майката на пейзажа тук като слуша Пасков. Събрали са се най-омразните лице в Сандански, начело с наглата Караджова…

Добавете Вашия коментар

TOP