Продължават дейностите по изграждане на канализация на ул. Крайна в Разлог

06 Април 2026 | 19:00
1 коментара
Общество
Благоевград
Продължават дейностите по изграждане на канализация на ул. Крайна в Разлог
Дейностите по изграждане на канализационната мрежа на ул. „Крайна“ продължават по график.
Днес се проведе работна среща между представители на Община Разлог – зам.-кмета Славчо Фарфаров и инж. Румен Джамбазки с фирмата-изпълнител, на която бяха обсъдени напредъкът и координацията на дейностите на терен.
Изпълняваните дейности са част от проект „Канализационна мрежа на гр. Разлог – ново трасе на част от главни канализационни клонове Гл.пр I и Гл.пр II с прилежащи канализационни съоръжения към тях“, стартирал през 2025 г., – насочен към цялостно подобряване и развитие на инфраструктурата за отпадъчни води в града.
В рамките на проекта се изгражда нова канализационна мрежа в райони, където до момента такава липсва, включително по улиците „Малина“, „Крайна“, „Люляк“ и „Божур“. Основната цел е отпадъчните води да бъдат събрани и отвеждани към пречиствателната станция, вместо да се заустват директно в реката, преминаваща през града.
Община Разлог апелира към гражданите и организациите да не използват инфраструктурните обекти, по които се реализират проекти на общината, за предизборна агитация или каквато и да е политическа реклама.
Благодарим за разбирането и сътрудничеството.

Добавени коментари

Г Драглище публикува:
06 Април 2026 | 19:35
Нямате ни срам ни сорат, през 2014 г. "водопроводната мрежа в с. Горно Драглище е сменена" , половината село е с азбестови тръби, постоянни аварии и не асфалтирано, няма ли и в селото да направите подмяна на водопровод за асфалт и не мислим, докато е Герчев кмет сме сигурни, че няма, а още повече и син депутат! Мислете.......

Добавете Вашия коментар

TOP