Продължава издирването на изчезнала край Благоевград жена
18 Май 2026 | 17:38
0 коментара
Общество
Благоевград

Продължава издирването на изчезнала край Благоевград жена.
Днес стана ясно, че по заповед на кмета на Община Благоевград екипи на Доброволното формирование и АСО – Благоевград продължават активното издирване на 74-годишната жена по поречието на река Струма.
Екипите остават на терен толкова дълго, колкото е необходимо, в подкрепа на спасителните действия и координираните операции по издирването, съобщиха от ДФ.
Вчера внучка на издирваната, обяви, че възрастната жена е в неизвестност от 15 май.
Последната следа е в района на река Бистрица/ Струма, където са открити части от дрехите ѝ.
Жената е страдала от онкологично заболяване. До момента други следи от нея не са открити.
Контакти за сигнал: 0885545590, 0877416484, 112.






