Продължава издирването на изчезнала край Благоевград жена

18 Май 2026 | 17:38
0 коментара
Общество
Благоевград
Продължава издирването на изчезнала край Благоевград жена

Продължава издирването на изчезнала край Благоевград жена.

Днес стана ясно, че по заповед на кмета на Община Благоевград екипи на Доброволното формирование и АСО – Благоевград продължават активното издирване на 74-годишната жена по поречието на река Струма.

Екипите остават на терен толкова дълго, колкото е необходимо, в подкрепа на спасителните действия и координираните операции по издирването, съобщиха от ДФ.

Вчера внучка на издирваната, обяви, че възрастната жена е в неизвестност от 15 май.

Последната следа е в района на река Бистрица/ Струма, където са открити части от дрехите ѝ.

Жената е страдала от онкологично заболяване. До момента други следи от нея не са открити.

Контакти за сигнал: 0885545590, 0877416484, 112.

Добавете Вашия коментар

TOP