Признание за приноса на Община Разлог към съхранението на военноисторическото наследство
19 Януари 2026 | 17:10
19 коментара
Култура
Благоевград

Днес, 19 януари, кметът на Община Разлог Красимир Герчев бе удостоен с Грамота и възпоменателен медал „140 години от Сръбско-българската война“ от министъра на отбраната Атанас Запрянов.
Със Заповед № КН-256/23.12.2025 г. министърът на отбраната награждава кмета на Община Разлог по повод 140 години от отбелязването на победите на Българската армия в Сръбско-българската война.
Отличията бяха връчени лично от подполковник Петър Митев – началник на Военно окръжие II степен – Благоевград
Наградата се присъжда за активна дейност и постигнати високи резултати в съхранението на военноисторическото наследство на Република България през 2025 г., както и за устойчиви постижения в проучването, регистрирането, картотекирането, опазването, поддържането, възстановяването и изграждането на военни паметници.
Община Разлог продължава последователната си работа за опазване на националната памет и уважението към българската военна история.
Със Заповед № КН-256/23.12.2025 г. министърът на отбраната награждава кмета на Община Разлог по повод 140 години от отбелязването на победите на Българската армия в Сръбско-българската война.
Отличията бяха връчени лично от подполковник Петър Митев – началник на Военно окръжие II степен – Благоевград
Наградата се присъжда за активна дейност и постигнати високи резултати в съхранението на военноисторическото наследство на Република България през 2025 г., както и за устойчиви постижения в проучването, регистрирането, картотекирането, опазването, поддържането, възстановяването и изграждането на военни паметници.
Община Разлог продължава последователната си работа за опазване на националната памет и уважението към българската военна история.
Добавени коментари
пепи публикува:
20 Януари 2026 | 20:20
пу не го е срам говедото нагло
хаха публикува:
20 Януари 2026 | 13:07
циганаре от бане доневия вече търси контакт с новите хора хахаха ,айде сега всички до един вънка да видите и вие как е
Туту публикува:
20 Януари 2026 | 12:28
Еее дойде видов ден мършо нахална... Сега ще ядеш кура... Радев ще ви закове сега... Слава на господ дойде големия съд..
Станимир Николов Попкостадинов публикува:
20 Януари 2026 | 09:44
Христо на Райна от Бане , още по известен като разложкия геронтофил ,че му изрисува икона с надпис слава на Алах.
махалата публикува:
19 Януари 2026 | 23:31
айде с доневото лайно да се махате от очите ни вече не сте фактори и не търсете контакт с хората ще бътете отхвърлени
Разлог публикува:
19 Януари 2026 | 22:59
На кмета Красимир Герчев трябвате 300гласа сина му Иван Герчев да стане депутат от ГЕРБ Ами сега....
Герб Разлог публикува:
19 Януари 2026 | 22:39
Краси ти изтече в канала та Пеевски ще иде в Дубай а ти .....
Тета Мара публикува:
19 Януари 2026 | 22:18
Айде Краси с менторите ти Любен Татарски и Радослав Ревански сте пътници
Крапата маала публикува:
19 Януари 2026 | 22:11
Краси Горица Цонина известна като Грънчарова не искаше да прави ревизия на община Разлог но чакай Радев идва
Разлог публикува:
19 Януари 2026 | 22:07
Краси излъга Зайковия педерас и Митре Марков но идваме други млади давай за Италия където имаш къща
Разлог публикува:
19 Януари 2026 | 22:06
Краси излъга Зайковия педерас и Митре Марков но идваме други млади давай за Италия където имаш къща
общинар публикува:
19 Януари 2026 | 21:14
ами сега ,ще почнеш и пари да даваш не само да прибираш,приятни избори и дано ги загубиш от сърце го желая - бивш общинар
Разлог публикува:
19 Януари 2026 | 20:57
Ами сега мамин златен Ванчо какво ще правим. Трябва да се бориш за място в листата че ГЕРБ няма да вкарат много депутати. Предлагам да започнеш да заплашваш още от сега че няма време.
ДПС публикува:
19 Януари 2026 | 20:54
Започна се. Радев идва и ще помете корумпираното ръководство на община Разлог. Краси колко дела имаше че забравих. Едно да тръгне и ще има да се обясняваш доста. Айде лека ти нощ!
браво публикува:
19 Януари 2026 | 19:33
много ми е кеф тази вечер часовникът брои последни дни на някои самозабравили се политици и управници
хаха публикува:
19 Януари 2026 | 19:21
свърши се герчевото
герб-ново нчало публикува:
19 Януари 2026 | 18:27
?Колко си плати Краси?
Разлоч публикува:
19 Януари 2026 | 17:49
Войната със Сърбия е 1885година Разлог е бил под Турско стига с тия селфита и лъжи
Ай публикува:
19 Януари 2026 | 17:46
За изпращане Краси. Румен Радев иде почват ревизии на община Разлог Централния Софийски затвор те зове








