Признание за МБАЛ -Благоевград: пациент и Министерството на здравеопазването с благодарности към екипа
16 Април 2026 | 18:48
0 коментара
Общество
Благоевград

МБАЛ – Благоевград получи официално признание за работата на своя екип в Кардиологично отделение след постъпили две писма, свързани с пациент, преминал лечение в болницата. В тях се изразява благодарност както от страна на пациента, така и чрез Министерството на здравеопазването, което е препратило неговото писмо до ръководството на лечебното заведение.
Ето какво написаха от здравното завдение:
Споделяме с Вас две писма, получени от Министерството на здравеопазването, свързани с пациент, преминал лечение в Кардиологично отделение на МБАЛ Благоевград.
Първото е благодарствено писмо от г-н Васил Меламедов, в което той изразява своята признателност към екипа на Кардиологично отделение и към ръководството на болницата за проявения професионализъм, бърза реакция, грижа и човешко отношение.
Второто е официално писмо от заместник-министъра на здравеопазването д-р Петър Грибнев до директора на болницата, с което благодарността на пациента е препратена към ръководството и екипа на МБАЛ Благоевград.
За нас това е признание не само за работата на конкретните специалисти, но и за усилията на всички лекари, медицински сестри и специалисти, които ежедневно работят с отговорност, отдаденост и грижа към пациентите.
Благодарим за високата оценка и доверието.
Вашето здраве е нашата мисия
Ето какво написаха от здравното завдение:
Споделяме с Вас две писма, получени от Министерството на здравеопазването, свързани с пациент, преминал лечение в Кардиологично отделение на МБАЛ Благоевград.
Първото е благодарствено писмо от г-н Васил Меламедов, в което той изразява своята признателност към екипа на Кардиологично отделение и към ръководството на болницата за проявения професионализъм, бърза реакция, грижа и човешко отношение.
Второто е официално писмо от заместник-министъра на здравеопазването д-р Петър Грибнев до директора на болницата, с което благодарността на пациента е препратена към ръководството и екипа на МБАЛ Благоевград.
За нас това е признание не само за работата на конкретните специалисти, но и за усилията на всички лекари, медицински сестри и специалисти, които ежедневно работят с отговорност, отдаденост и грижа към пациентите.
Благодарим за високата оценка и доверието.
Вашето здраве е нашата мисия








