Признание за МБАЛ -Благоевград: пациент и Министерството на здравеопазването с благодарности към екипа

16 Април 2026 | 18:48
0 коментара
Общество
Благоевград
Признание за МБАЛ -Благоевград: пациент и Министерството на здравеопазването с благодарности към екипа
МБАЛ – Благоевград получи официално признание за работата на своя екип в Кардиологично отделение след постъпили две писма, свързани с пациент, преминал лечение в болницата. В тях се изразява благодарност както от страна на пациента, така и чрез Министерството на здравеопазването, което е препратило неговото писмо до ръководството на лечебното заведение.

Ето какво написаха от здравното завдение: 

Споделяме с Вас две писма, получени от Министерството на здравеопазването, свързани с пациент, преминал лечение в Кардиологично отделение на МБАЛ Благоевград.

Първото е благодарствено писмо от г-н Васил Меламедов, в което той изразява своята признателност към екипа на Кардиологично отделение и към ръководството на болницата за проявения професионализъм, бърза реакция, грижа и човешко отношение.

Второто е официално писмо от заместник-министъра на здравеопазването д-р Петър Грибнев до директора на болницата, с което благодарността на пациента е препратена към ръководството и екипа на МБАЛ Благоевград.

За нас това е признание не само за работата на конкретните специалисти, но и за усилията на всички лекари, медицински сестри и специалисти, които ежедневно работят с отговорност, отдаденост и грижа към пациентите.

Благодарим за високата оценка и доверието.

Вашето здраве е нашата мисия ????
Признание за МБАЛ -Благоевград: пациент и Министерството на здравеопазването с благодарности към екипа
Признание за МБАЛ -Благоевград: пациент и Министерството на здравеопазването с благодарности към екипа

Добавете Вашия коментар

TOP