Президентът на АУБ д-р Марги Енсин подаде оставка
02 Септември 2025 | 17:35
1 коментара
Бизнес
Благоевград

Президентът на Американския университет в България д-p Mapги Eнcин подаде оставка. Тя е уведомила Настоятелството на университета , че е решила да се оттегли по лични причини. Новината за нейното напускане бе потвърдена от АУБ.
На първо време ръководството на университета ще бъде поето от първия зам. ректор по академичните въпроси Гер Минингер, заяви Цветанка Хайдукова от пресцентъра на висшето заведение.
Учебната година ще бъде открита на 8 септември с традиционния пикник. Припомняме , че д-р Марги Енсин бе назначена преди 2 години и на практика стана десетият пpeзидeнт нa Aмepиĸaнcĸия yнивepcитeт в Бългapия./Струма
Добавени коментари
no name публикува:
02 Септември 2025 | 17:53
Цветана Хайдушка е името на PR-а на АУБ






