Преслав Йорданов, след равенството с Арда: За нас няма лесен мач, всяка точка е важна

10 Април 2023 | 20:56
Благоевград

Нападателят на Пирин (Благоевград) Преслав Йорданов беше доволен след спечелената точка в двубоя с Арда. Двата тима завършиха наравно 1:1, а нападателят отбеляза гола за „орлетата“.

„Доволни сме от точката, но можеше да вземем и три. Това ни беше целта. Получи се здрав мач. Имаше здрави влизания. Всеки мач трябва да даваме максимума от себе си до последната минута. Вкарахме гол в последните минути. Тактиката ни беше да не се оголим и да не ни вкарат гол. Не се получи и ни вкараха гол от спорна дузпа. Наложи се накрая да играем всички в атака. Когато взимаме точки, е добре. Стараем се да побеждаваме във всеки мач. Надявам се да победим Локомотив (София).