Премахват болни, изсъхнали дървета в Градския парк в Банско
12 Март 2026 | 09:24
1 коментара
Бизнес
Благоевград

Община Банско уведомява жителите и гостите на града, че на 12 и 13 март ще бъдат извършени дейности по кастрене и премахване на болни, изсъхнали и потенциално опасни стари дървета в района на Градския парк.
Мерките се предприемат с цел гарантиране безопасността на гражданите и посетителите, както и за подобряване състоянието на зелената система в парка.
Във връзка с извършването на тези дейности достъпът до Градския парк ще бъде временно ограничен и влизането в района ще бъде забранено за посочения период.
Община Банско призовава гражданите да спазват ограничението и указанията за посочения период.
Мерките се предприемат с цел гарантиране безопасността на гражданите и посетителите, както и за подобряване състоянието на зелената система в парка.
Във връзка с извършването на тези дейности достъпът до Градския парк ще бъде временно ограничен и влизането в района ще бъде забранено за посочения период.
Община Банско призовава гражданите да спазват ограничението и указанията за посочения период.
Добавени коментари
Хайде нема нужда! публикува:
12 Март 2026 | 10:40
Оставете болните и стари дървета на "Бърза помощ" - тя е наблизо. Няма нужда общината да се хаби толкова. Тя сега си има други грижи. Както винаги.






