Пребитият шеф на полицията в Русе се влошава
05 Септември 2025 | 11:51
0 коментара
Криминално
България

Прокуратурата ще повдигне обвинения на четиримата задържани за побоя над директора на полицията в Русе. То ще бъде квалифицирано в нанасяне на тежка телесна повреда, съобщиха за Би Ти Ви от прокуратурата.
Причината е, че състоянието на полицейския шеф се е влошило, съобщиха източниците ни.
Трима от тях са на 19 години, а един - на 15.
До побоя вчера се е стигнало след забележка към младежите, че шофират с висока скорост.
Николай Кожухаров остава в интензивното отделение на болницата в Русе, без опасност е за живота.






