Празник на спорта в Разлог

Площад „Преображение“ се изпълни с енергия, спортен дух и настроение по време на събитие, посветено на движението и активния начин на живот.
Спортните клубове от общината представиха впечатляващи демонстрации и запознаха присъстващите с различни спортни дисциплини, вдъхновявайки деца и младежи да бъдат активни и да открият своя спорт.
На събитието присъстваха кметът на Разлог Красимир Герчев и заместник-кметът Гергана Костова, които поздравиха участниците и изразиха подкрепата си към спортните клубове, младите състезатели и развитието на спорта сред децата и младите хора в общината.

Те подчертаха значението на активния начин на живот, дисциплината и постоянството – качества, които спортът изгражда у подрастващите.
Събитието се проведе с подкрепата на Община Разлог по повод предстоящия 17 май – Ден на българския спорт.
Благодарност към всички спортни клубове, треньори, състезатели и участници, които превърнаха деня в истински празник на спорта и активния начин на живот!






