Празнично запалване на коледните светлини в ПГ Петко Р. Славейков-Якоруда
12 Декември 2025 | 09:41
3 коментара
Култура
Благоевград

Учениците се потопиха в празнична атмосфера с Дядо Коледа, Снежанка и елфи, а училищният коридор оживя с музика, хора и усмивки.
По време на събитието директорът – инж. Малина Гръкова, поздрави учениците и използва специалния момент, за да награди победителите в училищните конкурси по повод патронния празник на гимназията.
Най-вълнуващият миг бе запалването на коледните светлини, които озариха училището и донесоха истинска празнична магия.


По време на събитието директорът – инж. Малина Гръкова, поздрави учениците и използва специалния момент, за да награди победителите в училищните конкурси по повод патронния празник на гимназията.
Най-вълнуващият миг бе запалването на коледните светлини, които озариха училището и донесоха истинска празнична магия.


Добавени коментари
Пачката от Конарско публикува:
21 Декември 2025 | 15:15
Всички на снимката са некадърни и пудели на Драго. Некомпетентни , но лицемери и двулични. Лижат му гъза и се усмихват подробно за да му се харесат.
Драго ти си отиваш обратно в Бунцево заедно с твоите пудели Сирачки.
АПС ЯКОРУДА публикува:
21 Декември 2025 | 15:02
Късно е либе за китка за Новото начало с Драго и Ревански. Сега ще тичат да се прегръщат с Доган. А той ги извади от нафталина. Доган ще ги сложи в фризера обратно и задълго.
Якоруда е с Румен Радев публикува:
21 Декември 2025 | 14:59
Доган е тук. Румен Радев също. Новото начало с Драго и Ревански са политически трупове. Шиши отива в затвора. Марио Асьов ще си остане запомнен като поп Кръстьо .






