ПП ГЕРБ- Гоце Делчев избра ново общинско ръководство на отчетно-изборно събрание
22 Юни 2026 | 10:27
1 коментара
Политика
Благоевград

Общинската организация на Политическа партия ГЕРБ в Гоце Делчев проведе своето отчетно-изборно събрание за периода 2022 – 2026 г., на което бяха отчетени постигнатите резултати през изминалия мандат, анализирана бе дейността на структурата и бяха определени приоритетите за бъдещото развитие на организацията, съобщиха от официалната им фейсбук страница.
Събранието бе ръководено от общинския председател Никола Джингаров, който представи подробен отчет за работата на местната структура, реализираните инициативи и активното участие на членовете в обществения и политическия живот на общината. В своето изложение той акцентира върху значението на добрата комуникация с гражданите, последователната работа по местни каузи и укрепването на организационния капацитет на партията в региона.
В рамките на събранието бяха проведени номинации и избор на членове на общинското ръководство, общински организационен секретар и общински ръководител.
След приключване на отчетно-изборната част се проведе и общинско събрание за номиниране и избор на делегат за Националното събрание на ПП ГЕРБ, насрочено за 30 август 2026 г. Членовете на организацията изразиха своите предложения и подкрепа за представител, който достойно да защитава интересите и позициите на структурата на национално ниво.
В своето обръщение Никола Джингаров благодари на всички членове за тяхната активност и ангажираност през годините, като подчерта, че единството и отговорността са ключови за успешното развитие на организацията и за реализирането на политики в интерес на жителите на Гоце Делчев
Събранието бе ръководено от общинския председател Никола Джингаров, който представи подробен отчет за работата на местната структура, реализираните инициативи и активното участие на членовете в обществения и политическия живот на общината. В своето изложение той акцентира върху значението на добрата комуникация с гражданите, последователната работа по местни каузи и укрепването на организационния капацитет на партията в региона.
В рамките на събранието бяха проведени номинации и избор на членове на общинското ръководство, общински организационен секретар и общински ръководител.
След приключване на отчетно-изборната част се проведе и общинско събрание за номиниране и избор на делегат за Националното събрание на ПП ГЕРБ, насрочено за 30 август 2026 г. Членовете на организацията изразиха своите предложения и подкрепа за представител, който достойно да защитава интересите и позициите на структурата на национално ниво.
В своето обръщение Никола Джингаров благодари на всички членове за тяхната активност и ангажираност през годините, като подчерта, че единството и отговорността са ключови за успешното развитие на организацията и за реализирането на политики в интерес на жителите на Гоце Делчев
Добавени коментари
Делчо3450лл публикува:
22 Юни 2026 | 10:49
ле ле колко са много







