Поздравления от кмета Стойчо Баненски към медицинските специалисти по случай Световния ден на здравето

07 Април 2025 | 11:31
0 коментара
Общество
Благоевград
Поздравления от кмета Стойчо Баненски към медицинските специалисти по случай Световния ден на здравето

Община Банско, чрез кмета Стойчо Баненски, отправи поздравления към здравните работници в региона по повод Световния ден на здравето и професионалния празник на здравния работник. В своето обръщение, Баненски изрази дълбоката благодарност на себе си и на съгражданите за неуморния труд, посветеност и човечност, с които здравните работници ежедневно се грижат за здравето на хората.

„Вашата работа е призвание, което изисква не само знания и умения, но и огромна отговорност, състрадание и любов към хората“, заяви кметът. Той пожела на медицинските специалисти здраве, енергия и удовлетворение от благородната им мисия, като добави, че успехите им са заслужени и че признанието на обществото е заслужената отплата за техните усилия.

TOP