Поздрав от Красимир Герчев-кмет на Община Разлог, по случай Нова Година
31 Декември 2025 | 12:48
11 коментара
Общество
Благоевград

Весела и щастлива Нова година!
„Колко искрици, толкова пиленца,
шиленца, яренца, теленца, жребенца,
дечица – и най-вече мед и масло
и бяла пшеница по целия народ!“
Да посрещнем Младата година с радост и да носим Бог в сърцата си.
Пожелавам ви здраве, житейски сполуки, мирни и щастливи дни през 2026 година!
Нека в сърцата ни да има доброта, милост и хармония в душите ни, светли надежди и упование.
Красимир Герчев
Кмет на Община Разлог
Добавени коментари
Капитан Петко публикува:
02 Януари 2026 | 16:29
Мръсна подлого... Мазен боклук.. Само ксто ти видя муцуната и ме избива на ярост.. Чакам момента в който ще те видя или в затвора или по стълбовете... Боклук продажен
Тоя публикува:
01 Януари 2026 | 16:27
Днес Шушляк не дал пари на сурвскарче
Аз публикува:
01 Януари 2026 | 09:39
Разлог..бастиона на герп
Разлоч публикува:
01 Януари 2026 | 08:18
Гласувай за Герчев и ГЕРБ ДПС Ново начало и получаваш Радослав Ревански
Дъгъта маала публикува:
01 Януари 2026 | 08:03
Баба Магдалена Юрукова е събирала в пещемале отрязани глави на децата а Герчеви без бой предаде Разлог на ДПС Ново начало
Разлог публикува:
01 Януари 2026 | 08:01
Герчев скрий се бе с Тиквата от Банкя продадохте Разлог на еничара от Бабяк Ревански
Разлог публикува:
01 Януари 2026 | 07:45
Красимире и ти изтече в канала заедно с шефа ти Радослав Ревански
Крапата маала публикува:
31 Декември 2025 | 19:18
Кмет Касичка
Моля публикува:
31 Декември 2025 | 18:22
Не ни разваляйте празниците скрийте го тоя
Разлог публикува:
31 Декември 2025 | 16:08
Ай айрлия догодина Краси да качваш снимки от Централния софийски затвор
ГЕРБ Е СИЛА! публикува:
31 Декември 2025 | 15:19
ГЕРБ ПОБЕДА! КОМУНИСТИТЕ - ГОВЕДА! Весела нова година на всички НОРМАЛНИ ! Останалите комунета - на боклука! Мачкай, Краси! С ГЕРБ - НАПРЕД!






