Поздрав от кмета на Община Разлог инж. Красимир Герчев по повод Свети Мина

11 Ноември 2025 | 10:51
1 коментара
Общество
Благоевград
Поздрав от кмета на Община Разлог инж. Красимир Герчев по повод Свети Мина

На 11 ноември Българската православна църква почита Свети Мина. Той е известен чудотворец и великомъченик, считан за покровител на семейството, сираците и бездомните според народната традиция.

 

Да отправим своите чисти молитви към светеца за здравето на децата и благополучието на домовете ни, както повелява обичаят. На всички Вас пожелавам топлина в огнището и надежда за нас и нашите близки!

 

Честити да са тези, които носят имената Мина, Минка, Минко, Минчо, Виктория, Виктор и техните производни!

Свети Мина да ги закриля, здравето и успехът да ги съпътстват навсякъде!

Честит празник!

Кмет на Община Разлог: Инж. Красимир Герчев

Поздрав на кмета на Община Нова Загора по повод Свети Мина

Добавени коментари

777 публикува:
11 Ноември 2025 | 13:47
Само поздравления не стигат. Действия в полза на хората трябват !

Добавете Вашия коментар

TOP