Поздрав от кмета на Банско-Стойчо Баненски послучай Йордановден

06 Януари 2025 | 11:25
2 коментара
Общество
Благоевград
Поздрав от кмета на Банско-Стойчо Баненски послучай Йордановден
Уважаеми съграждани, скъпи приятели,
На днешния ден, според християнската вяра, са се случили едни от най-значимите събития – Кръщението Господне и Богоявлението. Те символизират пречистването и обещанието за спасение.
В този ден на обновлението, желая на всички крепко здраве, чисти помисли и вяра в доброто.
Денят на Богоявлението има и друго име – Йордановден, и днес празнуват много именици. Желая им да си носят името със здраве, да имат много радост и успехи през цялата година.
Наздраве и за много години!

Добавени коментари

Ами ще потърсим "качествен Пи аР" публикува:
06 Януари 2025 | 15:04
Имаше една по времето на Жоре Икономово.Много знаеше,ама и много пиеше.Та като пиеше и се напикаваше.Ще я поканим нея.
Аз съм бурята! публикува:
06 Януари 2025 | 12:59
НЕМАТАКЪВСМЕХ! Някой има крещяща нужда от качествен пиар... Мдааа...

Добавете Вашия коментар

TOP