Поредна асфалтирана улица в Белица
01 Декември 2025 | 17:51
1 коментара
Бизнес
Благоевград

Поредната асфалтирана улица в Белица.
Жителите благодарят.
„Искам да изразя огромната си благодарност и голямо уважение и признателност от името на жителите на улица „Гоце Делчев“ към нашия неуморен и благороден кмет, г-н Радослав Ревански, който прави всичко възможно, за да се чувстваме спокойни и защитени от инциденти и където нашите внуци могат да играят свободно. С най-голямо уважение“Найле Падарева
Жителите благодарят.
„Искам да изразя огромната си благодарност и голямо уважение и признателност от името на жителите на улица „Гоце Делчев“ към нашия неуморен и благороден кмет, г-н Радослав Ревански, който прави всичко възможно, за да се чувстваме спокойни и защитени от инциденти и където нашите внуци могат да играят свободно. С най-голямо уважение“Найле Падарева
Добавени коментари
АПС ЯКОРУДА публикува:
07 Декември 2025 | 13:58
ДОГАН и Румен Радев са ТУК , РУСНАЦИТЕ идват за някой-помияри- Вакльов и Ревански и Марио Асьов. Той ви извади от нафталина, и сега Той ще ви върне отново Там. Предатели скоро ще приключим с вас Завинаги. Шиши е пътник за Отвъдното. А за вас белезници и затвор. Поп Кръстьо ще остане клисар. А Сирачките Пудели обратно в Бунцево. Всички подлоги на Драго ще останат без работа. Вие сте политически трупове и мъжки проститутки






