Пореден инцидент на пешеходна в Благоевград! Опел блъсна жена на бул. „Св. св. Кирил и Методий“

03 Ноември 2025 | 17:14
4 коментара
Криминално
Благоевград
Пореден инцидент на пешеходна в Благоевград! Опел блъсна жена на бул.  Св. св. Кирил и Методий
Преди минути на пешеходна пътека на бул. „Св. св. Кирил и Методий“ над жп гарата в Благоевград, лек автомобил „Опел“ блъсна 65-годишна жена, пресичаща пътното платно, предаде репортер на  Pirinsko.com. 
 
Пострадалата е транспортирана с линейка до Спешно приемно отделение на МБАЛ – Благоевград, където ѝ се извършват медицински прегледи. Жената е с охлузни рани по главата и е настанена в отделение по херургия. На мястото незабавно пристигнаха екипи на „Пътна полиция“ и Спешна помощ.
 
Шофьорът на автомобила е подложен на проби за алкохол и наркотици, като резултатите се очакват. Районът е обезопасен, но движението по булеварда остава временно затруднено, докато се извършва оглед от дежурна група на ОДМВР Благоевград
Пореден инцидент на пешеходна в Благоевград! Опел блъсна жена на бул.  Св. св. Кирил и Методий
Пореден инцидент на пешеходна в Благоевград! Опел блъсна жена на бул.  Св. св. Кирил и Методий

Добавени коментари

Добре, бе, Илия... публикува:
04 Ноември 2025 | 08:14
Иди вземи книжката на Бойко Борисов. Той е на 66. Или само лаеш анонимно
до Сухото публикува:
04 Ноември 2025 | 08:13
пАтеките не са за пАтици
Сухото публикува:
04 Ноември 2025 | 06:32
Докато пешоходците не разберат че на тези патеки не са с предимство така ще е
Илия публикува:
04 Ноември 2025 | 04:19
Книжките след 65 години, трябва да се прекратяват и отнемат.

Добавете Вашия коментар

TOP