Полицията в Гоце Делчев хвана пиян моторист от Годешево

20 Май 2026 | 09:52
0 коментара
Криминално
Благоевград
Полицията в Гоце Делчев хвана пиян моторист от Годешево
В обедните часове на 19.05.2026 г. в с. Годешево, от полицейски служители на РУ-Гоце Делчев е спрян мотоциклет „ИЖ“ с неправоспособен 46-годишен водач от същото село.

В хода на извършената проверка, с техническо средство е установено, че мъжът управлява мотоциклета с наличие на 2,30 промила алкохол.

Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP