Полицията хвана втори рекордьор по пиянство зад волана

13 Ноември 2025 | 09:42
0 коментара
Криминално
България
Полицията хвана втори рекордьор по пиянство зад волана

Полицията в Бургас задържа шофьор, хванат да управлява автомобил след употреба на алкохол с концентрация - 3,29 промила. Случаят е от вчера, тогава новините съобщиха и за друг фрапиращ случай - във Врачеш, при рутинна проверка, беше задържан водач  с 4,23 промила алкохол.

Задържането на пияни шофьори е ежедневие, съдейки по полицейските бюлетини на всички ОД на МВР в страната, съобщава БГНЕС.

52-годишният пиян шофьор с "Мазда 5"е задържан около 13.15 часа вчера в района на бензиностанция "Лукойл" на изхода на Бургас в посока София. Водачът дал кръвна проба за химически анализ. Задържан е за срок до 24 часа, а автомобилът му е иззет.

По случая  е образувано бързо производство. | БГНЕС

Добавете Вашия коментар

TOP