Полицаят от 2 РУ в Благоевград Т. Атанасов-Морския извади светинята от морето в родния си Китен

06 Януари 2026 | 16:24
0 коментара
Общество
Благоевград
Полицаят от 2 РУ в Благоевград Т. Атанасов-Морския извади светинята от морето в родния си Китен
Полицаят от 2 РУ в Благоевград Т. Атанасов-Морския извади светинята от морето в родния си Китен, дари парите на църквата

Полицаят от 2 РУ в Благоевград Тодор Атанасов, познат сред приятели и близки като Тошко Морския извади богоявленския кръст от морето в Китен. Това стана ясно от негова публикация във фейсбук профила му, където развълнувано написа:

Днес имах честта да изкарам Светият Кръст от морето, моят роден град Китен ❤️
Сърдечно благодаря на кмета на Община Приморско и кмета на Кметство Китен за паричните награди, които дарих на Църквата.
Влязох във водата с вяра,
излязох с благодарност.
Благодаря Ти, Господи,
че беше с мен във всеки миг,
че ми даде здраве, сила и спокойствие в сърцето.
Зная, че нищо не е случайно и че без Теб не бих могъл да направя и крачка.
Благодаря и на хората около мен –
на семейството ми,
на приятелите ми,
на всички, които ме подкрепят, вярват в мен и ме пазят с добри мисли.
Вашата обич и присъствие са благословия.
Нека този ден ми напомня
да бъда смирен,
да правя добро
и да вървя напред с чисто сърце и силна вяра.
Бог да пази всички ни.
Амин.
Полицаят от 2 РУ в Благоевград Т. Атанасов-Морския извади светинята от морето в родния си Китен
Полицаят от 2 РУ в Благоевград Т. Атанасов-Морския извади светинята от морето в родния си Китен

Добавете Вашия коментар

TOP