Полицаи прибраха колата на пиян кюстендилец с 1,65 промила
12 Септември 2025 | 10:30
0 коментара
Криминално
Кюстендил

През изминалата нощ кюстендилски полицаи са задържали 29-годишен водач на л.а.“Ауди“ за управление след употреба на алкохол. Проверката е извършена на ул. „Колуша“ в Кюстендил, тестът с техническо средство е отчел резултат 1.65 промила алкохол в издишания въздух.
Автомобилът е иззет с протокол за доброволно предаване. Бързо полицейско производство е започнато по случая, уведомен е дежурен прокурор.
Автомобилът е иззет с протокол за доброволно предаване. Бързо полицейско производство е започнато по случая, уведомен е дежурен прокурор.






