ПМГ Благоевград изпрати тържествено абитуриентите си от випуск 2025

15 Май 2025 | 13:56
0 коментара
Хайлайф
Благоевград
ПМГ Благоевград изпрати тържествено абитуриентите си от випуск 2025
ПМГ „Акад. Сергей Корольов“ Благоевград изпрати тържествено близо 160 дванадесетокласници от Випуск 2025.

Празникът се състоя днес в двора на училището.
Церемонията започна с посрещане и предаване на знамето на училището и поздрав от директора на Природо-математическата гимназия;
По време на събитието бяха отличени ученици от различна възраст, които са постигнали висок успех на национални и международни олимпиади и състезания.
 

Специален гост на празника бе капитан Любомир Чанев, завърнал се след 430 дни в плен. Той бе посрещнат с топлина и признание от общността на ПМГ. Капитан Чанев благодари за поканата и сподели, че най-истинските приятелства в живота му са започнали именно в това училище.

Той призова учениците да пазят връзката помежду си и след завършването!

Кулминацията на събитието бе пускането на бели балони в небето – символ на надеждата, свободата и мечтите, които предстоят.

ПМГ Благоевград изпрати тържествено абитуриентите си от випуск 2025
ПМГ Благоевград изпрати тържествено абитуриентите си от випуск 2025
ПМГ Благоевград изпрати тържествено абитуриентите си от випуск 2025
ПМГ Благоевград изпрати тържествено абитуриентите си от випуск 2025
ПМГ Благоевград изпрати тържествено абитуриентите си от випуск 2025
ПМГ Благоевград изпрати тържествено абитуриентите си от випуск 2025

Добавете Вашия коментар

TOP