Пирин загуби баража, остава във Втора лига

29 Май 2025 | 21:11
0 коментара
Спорт
Благоевград
Пирин загуби баража, остава във Втора лига
Пирин не успя да се върне в елита. Благоевградчани загубиха баража за място в Първа лига. На стадион Христо Ботев във Враца домакините от Ботев победиха Пирин с 1:0 и запазиха мястото си в елита. Единственото попадение отбеляза Даниел Генов в 38 та минута, гол оказал се единствен в срещата. Това е пореден бараж,  който орлетата губят. Преди години Пирин падна от Берое, Беласица и Витоша Бистрица.

Днес орлетата проспаха първото полувреме, а след почивката натискът им бе хаотичен и само един истински шанс за гол се отвори пред Костов, който не успя да вкара. Всъщност Пирин вкара гол, но попадението бе отменено поради засада. 

Добавете Вашия коментар

TOP