Пирин Разлог победи с 5:2 Вихрен Санднаски за купата на АФЛ

01 Октомври 2020 | 09:54

Пирин Разлог победи с 5:2 Вихрен Санднаски в среща от втория кръг на турнира за купата на АФЛ. Гостите от Сандански ,обаче на практика играха с юношите старша възраст. Това бе втора поредна победа за отбора от Разлог,който преди дни победи и Оборище с 1:0 като гост в Югозападната трета лига.Пореден дебют за отбора направи неостаряващият Николай Димиров.

До почивката домакините водеха само с 1:0 след попадение на Максим Агноли и нищо не предвещаваше голеадата след почивката. За възпитаниците на Христо Джоджов се разписаха още Петър Попадийн/2/, Димитър Мавродиев и капитанът Николай Хаджиниколов. За Вихрен вкараха Кристиян Николов и Димитър Йосифов.

В следващия кръг Пирин Разлог чака победителя от срещата между ФК Банско и Беласица Петрич следващата сряда. Днес петричани приемат у дома Литекс в среща от турнира за купата на България.Пирин спорт