"Пирин" Разлог победи „Ботев“ Гълъбово с 2:1

17 Май 2015 | 17:41
Пирин Разлог победи  Ботев  Гълъбово с 2:1

Отборът от „Пирин“ Разлог спечели първата си победа от пролетния полусезон в "Б" групата. Любопитното е, че тя идва 2 кръга преди края, като тимът от Разлог се наложи над „Ботев“ Гълъбово с 2:1.

На стадион "Свети Петър" в Банско, където отборът от Разлог играе домакинските си срещи заради ремонта на собствения си стадион, възпитаниците на Димитър Соколов изиграха страхотно първо полувреме. Още в 7-ата минута завърналият се от „Марек“ Николай Хаджиниколов откри резултата. В 23-ата минута Цветан Върсанов с точен удар направи 2:0. След почивката гостите от Гълъбово успяха да върнат един гол чрез Рошев в 63-ата минута.

Както е известно, отборът на „Пирин“ Разлог бе напуснат на полусезона от редица ключови състезатели и това даде своето отражение. Като цяло отборът и трудно губеше и направи много равенства, но благодарение на точковия си актив от есента не е застрашен от изпадане.