Пирин призова феновете за подкрепа за мача с Монтана

16 Април 2025 | 11:39
1 коментара
Спорт
Благоевград
Пирин призова феновете за подкрепа за мача с Монтана

Пирин Благоевград излезе с много емоционален призив към своите фенове за мача срещу Монтана от Втора лига в четвъртък (17 април).

Ето какво написаха от благоевградския клуб за мача с Монтана:

„ПИРИН ЗОВЕ!

СЪРЦЕТО НА БЛАГОЕВГРАД ЩЕ БИЕ В ЕДИН РИТЪМ!

Четвъртък, 19:00 ч.

Стадион "Христо Ботев"

ПИРИН – МОНТАНА

Настъпи моментът, в който Пирин не просто играе мач.

Това е битка за чест, за дух, за всичко, което ни прави една общност!

Битка, в която твоят глас, твоето присъствие, твоето сърце могат да променят всичко!

"Орлетата" излизат в един от най-важните двубои за сезона. Те ще дадат всичко на терена – нека и ние дадем всичко от трибуните!

Ние сме Пирин – и когато обичаме, обичаме докрай!

Бъди там. Усети пулса на града. Подкрепи отбора с цялото си сърце.

Четвъртък, 19:00 – всички на "Христо Ботев"!

Пирин има нужда от теб. А ти?

Ти носиш Пирин в себе си“.

Добавени коментари

Гошо публикува:
16 Април 2025 | 18:08
Хора,въпреки че СВИНЯТА С ДЕБЕЛАТА БАМБЕРИЦА ЕЛЕЗОВ ще е на мача трябва да подкрепим Пирин ,

Добавете Вашия коментар

TOP