Пирин пак се издъни
06 Март 2025 | 20:48
1 коментара
Спорт
Благоевград

Трета поредна загуба и четвърти мач без успех записа отбора на Пирин. Този път благоееградчани отстъпиха на Етър с 0:2 във Велико Търново.
Бившият футболист на орлетата даде аванс на домакините, след като беше точен от дузпа в 36 - ра минута. Само две минути след почивката Етър стигна и до втори гол дело на Димитър Илиев. За всичките 90 минути гостите бе успяха да оправят нито ефин точен удар към вратата на Етър, а домакиките пропуснаха още две чисти положения за гол. След пораженията от Ботев II и от ЦСКА II , сега Пирин паадна за трети път след зимната пауза.
С едно нулево равенство срещу Фратрия и голова разлика от 1:9 , треньорския тандем Христо Арангелов и Мария Христов свалиха Пирин до третото място във втория ешелон на три топки ит втория,на пет от първия и с мач повече. Зад гърба на Пирин вече дишат Марек, Етър и Беласица. Привържениците вее се питат кога ще спре негативната серия и срещу кой отбор Пирин ще постигне победа.
Бившият футболист на орлетата даде аванс на домакините, след като беше точен от дузпа в 36 - ра минута. Само две минути след почивката Етър стигна и до втори гол дело на Димитър Илиев. За всичките 90 минути гостите бе успяха да оправят нито ефин точен удар към вратата на Етър, а домакиките пропуснаха още две чисти положения за гол. След пораженията от Ботев II и от ЦСКА II , сега Пирин паадна за трети път след зимната пауза.
С едно нулево равенство срещу Фратрия и голова разлика от 1:9 , треньорския тандем Христо Арангелов и Мария Христов свалиха Пирин до третото място във втория ешелон на три топки ит втория,на пет от първия и с мач повече. Зад гърба на Пирин вече дишат Марек, Етър и Беласица. Привържениците вее се питат кога ще спре негативната серия и срещу кой отбор Пирин ще постигне победа.
Добавени коментари
Тттттттт публикува:
07 Март 2025 | 07:24
Еи не ви ли е срам вече бе идиоти станете и си ходете това не прилича на нищо вече. ЕЛЕЗОВ земи си сички хора дето назначи и да те няма и от отбора и от града тиси наи долното същество нямаш никакъв срам от хората ти си наи голямата утайка на БЛАГОЕВГРАД.






