Пирин Благоевград се раздели с Мартин Георгиев

27 Декември 2024 | 08:10
2 коментара
Спорт
Благоевград
Пирин Благоевград се раздели с Мартин Георгиев

Пирин Благоевград се е разделил с полузащитника Мартин Георгиев в дните преди Коледа, съобщава Pirinsport.com. Раздялата е по взаимно съгласие и бе потвърдена от спортния директор на орлетата Бойко Величков.

Мартин Георгиев е бивш юношески национал, вкара и гол срещу Етър в Първа лига през тази година. Контрактът му с Пирин бе първи професионален договор за юношата,който обаче не игра достатъчно за първия отбор на орлетата. Направи обаче добри мачове за дубъла в Югозападната Трета лига.

В края на миналата седмица от Пирин преотстъпиха на Струмска слава други двама юноши - Йордан Димитров и Никола Бандев.

Добавени коментари

Стефан публикува:
27 Декември 2024 | 11:20
Вдигат ни данъците за да се издържа отборче в Б група, грозний спри.
Фен публикува:
27 Декември 2024 | 08:43
Вкарвайки молдовци , украинци , чернилки за комисионни , а нашите момчета ги гонете или давайте под наем вместо да ги пускате да играят !Няма никаква логика !

Добавете Вашия коментар

TOP