Пирин - Разлог спечели точка в Созопол с човек по-малко

23 Ноември 2014 | 11:55

Пирин - Разлог открадна точка от “Созопол”, въпреки че тимът остана с човек по-малко още в 35-ата минута. Тогава вратарят Мартин Луков получи директен червен картон за нарушение срещу откъсващия се Капитанов. Това принуди гостите от Разлог веднага да направят две принудителни смени накуп, тъй като Луков е и юноша под 23 години.

Червеният картон дойде при кошмарен за разложани резултат. Още до 6-та минута домакините водеха с 2:0. В 3-та минута Капитанов откри на празна врата след пас от аутлинията на Халил. 3 минути по-късно Стефанов наказа груба грешка на вратаря Луков и елегантно удвои. Вредното самоуспокоение на Созопол доведе до намаляване на резултата в 32-рата минута. тогава Лефтеров наказа колективна грешка в отбраната на домакините.

Макар и в намален състав, гостите от Разлог успяха да изравнят 8 минути след почивката. Мартин Сечков беше най-съобразителен след корнер и изравни отблизо. До края пропуски за “Созопол” направиха Русев и Халил. Така отборът на треньорския тандем Димитър Соколов - Христо Джоджов отново демонстрира характер, навакса изоставане от два гола и показа, че ще бъде сериозен фаhteherdhyrdkктор в Б групата.

В последният есенен кръг отборът от Разлог ще приеме “Локомотив” Мездра и при победа най-вероятно ще зимува сред първите четири в класирането.yrdmhkdtrmb hrdmhmyrhmrd nh